O nas

Koncepteo

to przedsięwzięcie, które proponuje ciekawe, ambitne zajęcia dla dzieci i młodzieży.
Ciekawy świata młody człowiek znajdzie u nas możliwość poznania tajników nauki i techniki. Składanie układów elektronicznych czy poznawanie tajników komunikacji z komputerem to niezła zabawa dla każdego!

Naszą misją

jest rozbudzenie i ugruntowanie zamiłowania do nauki poprzez praktyczny i bezpośredni z nią kontakt. Samodzielne wykonywanie doświadczeń daje wiele radości i zadowolenia, rozwija wyobraźnię, twórcze myślenie, motywuje do dalszej pracy i pogłębia wiedzę.
Naszym celem jest przekazywanie wiedzy i umiejętności poprzez zabawę, nie zapominając o niezbędnych podstawach teoretycznych. Chcemy odkrywać w uczestnikach naszych zajęć pasję naukową!

Nasze zajęcia

odbywają się w grupach do 10-12 osób i trwają 45 lub 60 minut. Są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z uprawnieniami pedagogicznymi. Każdy uczestnik ma do dyspozycji osobny zestaw edukacyjny do pracy na zajęciach. Tempo pracy (zabawy) dostosowujemy do potrzeb uczestników. Zajęcia pozalekcyjne nie są formą kolejnej lekcji. Są one natomiast okazją do konstruktywnej zabawy, znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania, które zawsze można zadać.